6/2018

Vážení především mladší čtenáři naší knihovny, máme pro vás připravenou jednu velkou novinku: od soboty 16.6.2018 můžete v knihovně najít "Kouzelné čtení" - jde o unikátní výukový systém, díky kterému se děti zábavnou a poutavou formou dozví spoustu zajímavých a užitečných informací, založený na elektronické čtečce - peru a speciálních knihách, které obsahují skryté kódy, čtení tak zvládne i dítě, které ještě neumí písmena, nicméně edice Kouzelného čtení je určena nejen dětem předškolního věku, ale především starším školákům a zaujme jistě i dospělé, podle toho, jakou knihu si zvolíte.

V naší knihovně bude k dispozici jedna sada "kouzelného" pera a 4 knihy: Atlas světa, Hravá angličtina, Staré pověsti české a Lidské tělo.

Absenčně si lze edici Kouzelného čtení půjčit na dobu 14 dnů, pokud čtenář již pero má doma, půjčí si pouze "kouzelné" knihy, pokud si bude chtít půjčit celou sadu - tzn. elektronické pero a některou z knih, bude vratná kauce 500,- - placená při půjčení sady, oproti vyplněnému příjmovému dokladu na jméno čtenáře. V případě poškození či ztráty jednotlivých komponentů ze sady nebo tužky samotné je nutné nahradit vzniklou škodu.

Věřím, že se vám bude Kouzelné čtení líbit a že do budoucna vám nabídneme ještě další Kouzelné knihy.

1/2018

Přejeme všem našim čtenářům do roku 2018 jen to nejlepší.

Byl vyhlášen již 9.ročnbmc_logo.jpgík Březen měsíc čtenářů, těšíme se na vás v knihovně.

11/2017

Začátkem prosince budeme dočerpávat finanční prostředky a do knihovny kupovat nové knihy, pokud máte nějaký tip nebo přání na knihu, kterou byste v naší knihovně chtěli mít, budeme moc rádi, když nám napíšete název knihy na email:knihovnamasuvky@email.cz

1/2017

Knihovna je v novém kabátě (fotodokumentace ve složce fotoalbum). Od 28.1.2017 je již znovu v provozu - jak jsou čtenáři zvyklí - tj. v sobotu od 13.00 do 15.00